Technea introduceert een eigen full black zonnepaneel (360Wp). Hiermee geven ze installatiebedrijven en eindgebruikers nog meer zekerheid. Op het paneel zit standaard 15 jaar productgarantie, het voldoet aan de eis van Verbond van Verzekeraars en Technea biedt aanvullende ‘Geen Gedoe’ garanties.
SPECIFICATIES
VOORKOM CALAMITEITEN
Zonnepanelen worden steeds vaker gecombineerd met Solar Edge Power Optimizers. Om calamiteiten te voorkomen, moeten de stekkers van het zonnepaneel en de Solar Edge optimizers van hetzelfde merk en type zijn. De Power Optimizers en zonnepanelen van Technea hebben daarom dezelfde Staubli (MC4) stekkers.
VOLDOENDE VOORRAAD
Technea heeft een dusdanige voorraad ingekocht waardoor ze, ondanks het werelwijde te kort aan glas, geen leveringsproblemen verwachten. Bovendien gaat de prijs van de huidige voorraad niet omhoog (zolang de voorraad strekt).